Tłok Silnika T-25 Sel. C 5-Pier - dlaczego warto?

Tłok silnika T-25 Sel. C 5-Pier to produkt o bardzo wysokim standardzie, wyprodukowany z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, cechujących się niezwykłą wytrzymałością, długą żywotnością i odpornością na różnorodne czynniki zewnętrzne. Komponent ten został zaprojektowany w przemyślany sposób, dzięki czemu idealnie nadaje się do ciągnika Władimirec T25. Ponadto cieszy się świetnymi opiniami użytkowników i dużą popularnością. Tłok silnika T-25 Sel. C 5-Pier spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Tłok Silnika T-25 - specyfikacja

Tłok silnika T-25 Sel. C 5-Pier to produkt starego typu o numerze katalogowym 27-01-11. Posiada 5 wcięć na pierścienie, a jego waga wynosi 1 kg. Jeśli chcesz go zamówić, odwiedź stronę internetową http://klemax.pl/opis/2003437/tlok-silnika-t-25-sel-c-5-pier.html. W tej hurtowni części zamiennych jest on dostępny w naprawdę konkurencyjnej cenie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tego produktu, to skontaktuj się z obsługą firmy Klemax. Specjaliści z tej hurtowni z pewnością rozwieją Twoje wątpliwości i udzielą rzetelnych odpowiedzi na pytania.

Tłok Silnika T-25 - cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje tłok silnika T-25 Sel. C 5-Pier? Jego cenę możesz sprawdzić na stronie http://klemax.pl/opis/2003437/tlok-silnika-t-25-sel-c-5-pier.html. Obok zdjęcia poglądowego produktu umieszczona jest informacja o kosztach zakupu (netto i brutto). Pamiętaj, że do ceny komponentu należy doliczyć koszt wysyłki, chyba że zdecydujesz się na odbiór osobisty. Jeśli masz pytania dotyczące tłoku silnika T-25 Sel. C 5-Pier lub nie wiesz, jak złożyć zamówienie, skontaktuj się z zespołem hurtowni Klemax.

Niedawno, założyłem tłok silnika T-25 Sel. C 5-Pier, i jestem bardzo zadowolony. Super się sprawdza, jest porządnie wykonany i wykończony, ze starannością. Jego montaż nie sprawił mi, żadnego problemu. Pasuje do ciągnika T-25 per-fek-cyj-nie! Bardzo serdecznie, polecam jego zakup.

Marian

zamówiłem tłok silnika w klemaxie i nie mogę powiedzieć złego słowa.produkt dokładnie taki jak w opisie i na zdjęciu.pasuje do ciągnika, jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, a jego założenie było bezproblemowe.bez pytania kupiłbym go drugi raz

Błażej

Jeśli ktoś szuka porządnego tłoku silnika T-25 Sel. C 5-Pier to serdecznie polecam ten z hurtowni Klemax. To produkt wysokiej jakości, wykonany z dbałością o szczegóły. Sprawdza się równie dobrze, co oryginał. Ponadto można go kupić w naprawdę bardzo dobrej cenie. Moim zdaniem wszystko na plus. Polecam gorąco.

Wojciech

Zamontowałem w swoim ciągniku ten tłok i wszystko działa jak trzeba. tę i kilka innych częśći zamówiłem w hurtowni klemaxu i to był strzał w dziesiątkę. Super cena, szybka wysyłka i bardzo wysoka jakość tłoku. No nic dodać, nic ująć

Maciej